Obruba k vírivke akácie Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto drevená spa obruba je všestranné príslušenstvo k vírivke. Priestor vašej vírivky nielen skrášli svojim elegantným vzhľadom, ale je tiež praktická a užívateľsky veľmi príjemná.
Obruba k vírivke je vyrobená z masívneho akáciového dreva, napusteného prírodným olejom, ktoré je klimaticky odolné, ľahko sa čistí a je vhodné na každodenné použitie. Obruba k vírivke je tiež pevná a pevná s práškovo lakovaným hliníkovým rámom. Zamilujte si pohodlie a odolnosť tejto rámu!
Farba:
prírodná akácia
Materiál:
masívne akáciové drevo / hliník
Rozmery:
šírka: 273 cm
dĺžka: 273 cm
výška: 53 cm
vnútorný priemer: 203 cm
Hmotnosť:
60,8 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 273 cm |
| HĹBKA | 273 cm |
| VÝŠKA | 53 cm |
| PRIEMER | 203 cm, 273 cm |
| HMOTNOSŤ | 61 kg |
| MATERIÁL | Hliník, Kov, Masívne drevo |
| FARBA KONŠTRUKCIE |
|
| ODOLNOSŤ PROTI DAŽĎU | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradné lehátko masívne drevo / látka Dekorhome
Záhradné lehátko masívne drevo / látka Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
160.60 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
186.80 €
Záhradné hojdacie lehátko D1845 sada 2 ks akácie Dekorhome
Interiérová fínska sauna 195 x 169 cm Dekorhome
Interiérová finská sauna 145 x 145 cm Dekorhome
Vonkajšia fínska sauna 196 x 196 cm Dekorhome
Vonkajšia fínska sauna 196 x 196 cm Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
4 693 €
Smrk
Nie je skladom
4 342.70 €
Hliníková pergola 4,35x3 m WALL 43 biela
Hliníková pergola 4,35x3 m WALL 43 biela
Průhledná (čirá)
Skladom
1 069.10 €
Mléčně bílá (opál)
Skladom
1 069.10 €
Kouřově hnědá (bronz)
Skladom
1 069.10 €









