- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie steny
- Obývacia stena KANODE
Obývacia stena KANODE
Telefonická objednávka
Obývacia stena KANODE je vyrobená z kvalitnej laminovanej DTD vo farebnom prevedení dub artisan. Tento materiál sa vyznačuje odolnosťou a nenáročnou údržbou.
Obývacia stena vás na prvý pohľad zaujme svojím LED podsvietením, ktoré nápadito zvýrazňuje jednotlivé poličky.
Pre lepšie manipulovanie sa na skrinkách nachádzajú úchytky v čiernom prevedení.
Súčasťou obývacej systému je vysoká vitrína, menšie vitrína, police a RTV stolík, ktorý poskytuje dostatok úložného priestoru.
Farba:
dub artisan / čierna
Materiál:
DTD laminovaná / sklo
Celkové rozmery:
šírka: 310 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 196 cm
Rozmery vitríny:
šírka: 75 cm
hĺbka: 35 cm
výška: 196 cm
Rozmery RTV stolíka:
šírka: 160 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 45 cm
Rozmery nástenné police:
šírka: 160 cm
hĺbka: 21 cm
výška: 20 cm
Rozmery vysoké vitríny:
šírka: 75 cm
hĺbka: 35 cm
výška: 196 cm
hrúbka materiálu: 1,6 cm
Hmotnosť:
141,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Moderný |
| ŠÍRKA | 310 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 196 cm |
| HMOTNOSŤ | 141,5 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x RTV stolík, 1x polica, 2x vitrína |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| PODSVIETENIE | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Konferenčný stolík drevo Dekorhome
Rozkladacia pohovka SPIKE II
Konferenčný stolík ANUBIS mangovník Dekorhome
Kreslo HARRY
Kreslo HARRY
Čierna
Nie je skladom
334.50 €
Zelená
Odoslanie do 10-14 dní
334.50 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
334.50 €
Krémová
Nie je skladom
334.50 €
Béžová
Nie je skladom
334.50 €
Modrá
Nie je skladom
334.50 €
Hořčicová
Odoslanie do 10-14 dní
334.50 €
Světle šedá
Nie je skladom
322.60 €
Skořicová
Odoslanie do 10-14 dní
334.50 €








