- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné lavice
- Oceľová záhradné lavička
Telefonická objednávka
Vysoko kvalitná kovová lavička sa môže pochváliť elegantným dizajnom, ktorý do vášho dvorku, záhrady či obývačke vnesie trochu moderného štýlu. Vaši hostia určite ocenia jej industriálnej prevedenie, ktoré odkazuje na klasickú lavicu, ale vylepšuje ju.
Lavička je vyrobená z pevnej ocele s náterom, ktorý ju naďalej spevňuje a ktorý jej prepožičiava dlhú životnosť a odolnosť voči hrdzi a poveternostným vplyvom. Tiež sa vďaka nemu ľahko čistí a udržiava.
Sedadlo aj operadlo majú zaoblený, ergonomický dizajn, vďaka ktorému sa na lavičke veľmi pohodlne sedí.
Lavička je štýlová a krásne sa hodí na relax po práci.
Veľmi jednoduchá montáž.
Farba:
antracit
biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Rozmery:
šírka: 150 cm
hĺbka: 62 cm
výška: 80 cm
hĺbka sedu: 40 cm
výška sedu: 46 cm
Materiál:
oceľ s náterom
Nosnosť:
240 kg
Hmotnosť:
21,5 kg
Dodává sa v demonte.

Zobraziť viac

| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 150 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 21,5 kg |
| NOSNOSŤ | 240 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Skladacie plážové lehátko BAHAMA
Varianty produktu
Čierna
Nie je skladom
33.60 €
Sivá
Skladom
Červená
Skladom
Béžová
Skladom
Modrá
Skladom
Světle zelená
Skladom
Grafit
Skladom
Bílá s potiskem
Skladom
Skladacie plážové lehátko BAHAMA
Čierna
Nie je skladom
33.60 €
Sivá
Skladom
u vás do 06.05.2026
33.60 €
Červená
Skladom
u vás do 06.05.2026
33.60 €
Béžová
Skladom
u vás do 06.05.2026
33.60 €
Modrá
Skladom
u vás do 06.05.2026
27.10 €
Světle zelená
Skladom
u vás do 06.05.2026
27.10 €
Grafit
Skladom
u vás do 06.05.2026
33.60 €
Bílá s potiskem
Skladom
u vás do 06.05.2026
26.20 €
Prijímame predobjednávky
od 26.20 €
31.50 €
Přidat do oblíbených








