- Domov
- Obývacia izba
- Odkladacie stolíky
- Odkládací stolík CIRILLA
Odkládací stolík CIRILLA
Telefonická objednávka
ODKLADACÍ STOLÍK CIRILLA
Predstavte si vašu obývaciu izbu, ktorá bude žiariť vďaka nášmu odkladaciemu stolíku CIRILLA. Tento vysoko elegantný kúsok prináša dokonalú kombináciu extravagantného designu a elegancie. Doska stolíka je vyrobená z kvalitnej MDF zatiaľ čo originálne "guličkové" podnož je z masívneho dreva a zakončená kruhovou základňou.
FLEXIBILITA A ADAPTABILITA
Odkladací stolík CIRILLA nie je len krásny, ale aj praktický. Jeho kompaktné rozmery a hmotnosť umožňujú ľahké premiestňovanie podľa aktuálnych potrieb a nálad. 
FAREBNÁ VARIABILITA
Odkladací stolík je v ponuke v mnohých farbách: od jemnej bielej, cez výraznú horčicovú, modrú či olivovú až po elegantnú čiernu.
- biela
- horčicová
- modrá
- olivová
- čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
MDF / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 40 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 47 cm
Nosnosť:
10 kg
Hmotnosť:
3,7 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 47 cm |
| PRIEMER | 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,7 kg |
| NOSNOSŤ | 10 kg |
| MATERIÁL | MDF doska, Masívne drevo |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Taburet s úložným priestorom TAB-461
Taburet s úložným priestorom TAB-461
Čierna
Skladom
10.90 €
Sivá
Skladom
10.90 €
Krémová
Skladom
12.20 €
Taburet s úložným priestorom TAB-462
Taburet s úložným priestorom TAB-462
Čierna
Skladom
18.60 €
Sivá
Skladom
18.60 €
Krémová
Skladom
19.50 €








