- Domov
- Obývacia izba
- Police a regály
- Regály
- Otvorený regál R LANZETTE craft zlatý
Otvorený regál R LANZETTE craft zlatý
Telefonická objednávka
Otvorený regál R LANZETTE je súčasťou sektorové zostavy LANZETTE, ktorá ponúka množstvo komponentov na zariadenie obývacej izby, jedálne či spálne. Nábytok je inšpirovaný štýlom Provance, je príjemný na pohľad, nadčasový a moderný. Komponenty zo zostavy sú vyrobené z laminovanej DTD s ABS hranami v trendy farebnej kombinácii biela alba a dub craft zlatý.
Otvorený regál R je jedným z komponentov sektorové zostavy. Regál ponúka dostatok úložného priestoru v podobe otvorených políc a dvoch šuplíkov.
Odporúčame prikúpiť ďalšie komponenty zo zostavy LANZETTE z našej ponuky.
Farba:
biela alba / dub craft zlatý
Materiál:
DTD laminovaná / ABS
Rozmery:
šírka: 63,7 cm
hĺbka: 40,7 cm
výška: 200 cm
hrúbka materiálu korpus: 16 mm
hrúbka materiálu horná doska: 22 mm
výška nožičiek: 7,2 cm
Hmotnosť:
57,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Provence, Vidiecky |
| ŠÍRKA | 63,7 cm |
| HĹBKA | 40,7 cm |
| VÝŠKA | 200 cm |
| HMOTNOSŤ | 57,5 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POČET POLÍC | 3 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.






