Parenisko polykarbonát Dekorhome
Telefonická objednávka
Toto parenisko umožňuje začať s pestovaním mladých kvetov a/alebo rastlín na začiatku roka. Steny a veka pareniska sú vyrobené z polykarbonátu. Parenisko nemá podlahu a preto sa jednoducho umiestni nad mladé rastlinky alebo semená, zasadené priamo do zeme.
Veká je možné otvoriť, čo vám umožní bez problémov pracovať po celej ploche pareniska.
Vyrobené z transparentného materiálu. Parenisko je stáleho tvaru, teplu a nárazu odolné. Materiál je tiež odolný voči UV žiareniu a ušetrí až o 40% viac tepla v porovnaní so sklom.
Parenisko je schopné odolávať teplotám v rozmedzí od -25 ° C do + 60 ° C. V zime môžete parenisko použiť na ochranu mladých rastlín alebo semien pred mrazom. V lete si môžete predĺžiť dobu zberu. Sami si určíte množstvo svetla, vzduchu, tepla a vlhkosti.
Farba:
biela / priehľadná
Materiál:
polykarbonát / hliník
Rozmery:
šírka: 108 / 110 cm
hĺbka: 55 / 110 cm
výška: 41 cm
110 x 55 x 41 cm
108 x 110 x 41 cm
Výber rozmeru zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Hmotnosť:
3 / 4,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický, Jednoduchý |
| TVAR | Štvorcový, Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 108 cm, 110 cm |
| HĹBKA | 55 cm, 110 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| HMOTNOSŤ | 3 kg, 4,5 kg |
| MATERIÁL | Hliník, Polykarbonát |
| ODOLNOSŤ PROTI DAŽĎU | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Skleník k stene polykarbonát Dekorhome
Podstavec pod kvetináč 4 ks Dekorhome
Podstavec pod kvetináč 4 ks Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
121.30 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
121.30 €
Vyvýšený záhon borovice Dekorhome
Vyvýšený záhon borovice Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
114.90 €
Biela
Nie je skladom
120.20 €
Čierna
Nie je skladom
124.40 €
Sivá
Nie je skladom
137 €
Prírodné drevo
Nie je skladom
123.90 €









