🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Tento báječný záhradný stan vám poskytne optimálnu ochranu pred slnkom. Dozaista vám príde vhod pri organizovaní záhradných osláv, stretnutí, grilovanie alebo iných aktivít. Párty stan ponúkame v dvoch farebných variantoch: svetlomodrá a tmavomodrá.
Poťah stanu je vyrobený z tkaniny s vodotesným povlakom; počas jasných teplých dní vás teda ochráni pred slnkom, ale tiež sa pod ním môžete schovať pred príležitostným dažďom. Vďaka stabilným a pružným oblúkovým tyčiam vyrobeným zo sklolaminátu vám tento stan vydrží slúžiť dlhé roky. Jeho zostavenie je ľahké.
Balenie obsahuje látkový poťah, oblúkové tyče zo sklolaminátu, 8 lán a 16 kolíkov.
Farba:
svetlomodrá
tmavomodrá
Farbu stanu zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
100% polyesterová látka / sklolaminát
Rozmery:
šírka: 450 cm
dĺžka: 450 cm
výška: 265 cm
Hmotnosť:
11 kg

| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Praktický |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 4,5 m |
| DĹŽKA | 4,5 m |
| VÝŠKA | 2,65 m |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| MATERIÁL | Polyester, Sklolaminát |
| VÝŠKA PO STRECHU | 2,65 m |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Sklolaminát |
| MATERIÁL ZASTREŠENIE | 100% Polyester |
| BOČNICE (SÚČASŤ BALENIA) | Nie |
| ODOLNOSŤ PROTI DAŽĎU | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Praktický |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 4,5 m |
| DĹŽKA | 4,5 m |
| VÝŠKA | 2,65 m |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| MATERIÁL | Polyester, Sklolaminát |
| VÝŠKA PO STRECHU | 2,65 m |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Sklolaminát |
| MATERIÁL ZASTREŠENIE | 100% Polyester |
| BOČNICE (SÚČASŤ BALENIA) | Nie |
| ODOLNOSŤ PROTI DAŽĎU | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.