- Domov
- Pracovňa
- Pracovné stoly
- PC stôl s regálom drevotrieska Dekorhome
PC stôl s regálom drevotrieska Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento štýlový, funkčné kancelársky stôl bude skvelým doplnkom do každej domácnosti alebo kancelárie.
Tento moderný počítačový stôl sa skladá z 1 stola a 1 knihovničky so 4 policami. Dá sa zostaviť buď ako stôl s knižnično v jednej línii, alebo ako rohový písací stôl v tvare písmena L.
Tento rohový písací stôl je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu, takže je pevný a odolný. Odkladacie regál má 4 police s množstvom úložného priestoru.
Farba:
dub
biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery:
šírka: 130 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 75 cm
šírka regálu: 126cm
hĺbka regálu: 28 cm
výška regálu: 69 cm
Hmotnosť:
40,9 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 130 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 40,9 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Pracovný, Písací |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| POČET POLÍC | 4 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Kancelárska stolička REMIZA
Kancelárska stolička VIRE
Kancelárska stolička VIRE
Hnedá
Nie je skladom
72.80 €
Biela
Skladom
Čierna
Skladom
Zelená
Skladom
Oranžová
Skladom
Modrá
Skladom
Šedá / černá
Skladom










