- Domov
- Detská izba
- Zostavy do detskej izby
- Diaz
- Písací stôl DIAZ
Písací stôl DIAZ
Kód produktu: 0000185644
Telefonická objednávka
Stôl DIAZ je vyrobený z laminovanej drevotriesky vo farebnom prevedení: dub madura / wellington.
Písací stôl je súčasťou trendy zostavy DIAZ vhodné na zariadení študentských a detských izieb.
Farba:
dub madura / wellington
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery:
šírka: 104 cm
výška: 75,5 cm
hĺbka: 60 cm
Hmotnosť:
30,6 kg
Dodávané v demonte.
| DEKOR |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 104 cm |
| VÝŠKA | 75,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 30,6 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Počítačový, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.





