- Domov
- Pracovňa
- Pracovné stoly
- Písací stôl MELLORA
Písací stôl MELLORA
Telefonická objednávka
PÍSACÍ STÔL MELLORA
Zariaďujete si kanceláriu snov? Základom je správne vybratý pracovný stôl. Malo by sa naň zmestiť zopár vecí ako napríklad počítač, klávesnica, myš, tlačiareň, telefón, ale aj zakladače. Ako sa hovorí, kde je poriadok, tam ide práca od ruky. MELLORA je jeden z tých šikovných písacích stolov, ktoré vám vytvoria nielen praktický prvok v miestnosti, navyše ju aj elegantne doplnia.

DIZAJN A ROZMER
Konštrukciu tvorí kov v čiernom prevedení a vrchný plát stola je z MDF laminovanej v prevedení biela. Na nohách sa nachádzajú rektifikačné skrutky, ktorými vyrovnáte stôl do roviny na akejkoľvek podlahe. Priestranný, zaujímavý, vhodný aj do detskej či študentskej izby a navyše k dispozícii v dvoch rozmeroch:
- 90x60 cm
- 120x60 cm
Výber rozmeru zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
biela / čierna
Materiál:
laminovaná MDF / kov
Rozmery:
šírka: 90 / 120 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 72 cm
hrúbka materiálu: 16 mm
Nosnosť:
80 kg
Hmotnosť:
9,6 / 13 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 90 cm, 120 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 72 cm |
| HMOTNOSŤ | 9,6 kg, 13 kg |
| NOSNOSŤ | 80 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1,6 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Kancelárske kreslo RAZOR
Kancelárske kreslo RAZOR
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom











