- Domov
- Rohový PC stôl RONY NEW
Rohový PC stôl RONY NEW
Telefonická objednávka
Rohový počítačový stôl RONY NEW je vhodný do detskej či študentskej izby.
Stôl je vyrobený z laminovanej DTD v dvoch farebných varinatách: biela a dub sonoma. Poskytuje dostatok úložného priestoru v podobe otvorených políc.
Farba:
biela
dub sonoma
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
laminovaná DTD
Rozmery:
šírka: 84 cm
hĺbka: 84 cm
výška: 74 cm
Hmotnosť:
19 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Trojuholník |
| ŠÍRKA | 84 cm |
| HĹBKA | 84 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 19 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.





