🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Praktický |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 150 cm |
| HMOTNOSŤ | 33 kg |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Biela
Nie je skladom
136.80 €
Čierna
Nie je skladom
139.90 €
Bílá / dub
Nie je skladom
126.30 €
Černá / dub
Nie je skladom
141.20 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
66.90 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
70.10 €
Bílá / dub
Odoslanie do 10 dní
67 €
Černá / hnědá
Odoslanie do 10 dní
66.80 €
Černá / dub
Odoslanie do 10 dní
66.90 €
Hnedá
Nie je skladom
145.50 €
Biela
Nie je skladom
162.30 €
Čierna
Nie je skladom
159.50 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
73.30 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
82.10 €
Sivá
Nie je skladom
86.50 €
Bílá lesk
Odoslanie do 10 dní
81.30 €
Šedá lesk
Nie je skladom
84.80 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
73.80 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
55.60 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
92.10 €
Černá lesk
Nie je skladom
95.40 €