- Domov
- Obývacia izba
- Police a regály
- Police
- Police 3 ks KVADRO NEW
Police 3 ks KVADRO NEW
Telefonická objednávka
KVADRO NEW je sada tří praktických i dekorativních polic. Jejich umístění je jednoduché a praktické.
Police jsou zhotoveny z kvalitního materiálu MDF foliované dřevotřísky v bílé nebo černé barvě.
Barva:
bílá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vami vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
MDF
Rozměry:
šířka: 15,3 cm / 20,3 cm / 25,4 cm
hloubka: 8,4 cm / 8,4 cm / 8,7 cm
výška: 15,3 cm / 20,3 cm / 25,4 cm
toušťka materiálu: 1,2 cm
Hmotnost:
3 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 15,3 cm, 20,3 cm, 25,4 cm |
| HĹBKA | 8,4 cm |
| VÝŠKA | 15,3 cm, 20,3 cm, 25,4 cm |
| HMOTNOSŤ | 3 kg |
| MATERIÁL | MDF doska |
| OBSAH SETU | 3x polica |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Regál 3 police hnedá / čierna Dekorhome
Regál 3 police hnedá / čierna Dekorhome
Akácia
Nie je skladom
282.30 €
Mangovníkové drevo
Nie je skladom
299.70 €
Recyklované drevo
Nie je skladom
338.30 €
Detský regál BARNIE v tvare pyramídy
Detský regál BARNIE v tvare pyramídy
Biela
Skladom
Prírodná
Skladom





