Polohovací lamelový rošt TWINFLEX K NEW
Telefonická objednávka
Správny a kvalitný rošt na posteľ hrá pri vytvorení zdravého a pohodlného miesta na spánok veľmi dôležitú úlohu. Mal by vám poskytnúť pohodlie, flexibilitu, ale aj ergonomickou polohou počas spánku.
Polohovací rošt TWINFLEX K NEW s rozmerom 80x200 cm alebo 90x200 cm, sa pýši 28 lamelami, upevnenými v dvoch puzdrách na drevených rámoch.
Praktický rošt je vyrobený z brezového dreva. Posilnený stredovým pásom umožňuje lepšie rozloženie váhy tela.
Rošt TWINFLEX K umožnuje mechanicky nastaviť výšku záhlavie, čím si spríjemníte odpočinok pri sledovaní TV, alebo pri čítaní obľúbenej knihy.
Rošt je vhodný pre pružinové / penové matrace.
Farba:
hnedá / čierna
materiál:
kov / brezové drevo / plast
Dostupné rozmery:
200x90 cm
200x80 cm
Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Počet lamiel:
28
Nosnosť:
do 120 kg
Hmotnosť:
12 kg / 13 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 80 cm, 90 cm |
| VÝŠKA | 200 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg, 13 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo, Plast |
| TYP ROŠTU | Polohovací |
| POČET LAMIEL | 28 |
| ROZMER | 80x200 cm, 90x200 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.






