- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Polohovacie kreslo MARS VELVET
Polohovacie kreslo MARS VELVET
Telefonická objednávka
Štýlové a moderné kreslo MARS VELVET Vás naláka k odpočinku a leňošeniu.
Kreslo je čalúnené zamatovou látkou Bluvel. Prešívanie vysokej chrbtovej opierky, silné polstrovanie a čalúnené podrúčky, to sú prednosti kresla. Hlavnou pýchou je funkcia polohovania, kde sa pomocou jednoduchého mechanizmu sklopí chrbtová opierka a zároveň sa vysunie podnožka.
Farba:
sivá
Materiál:
zamatová látka Bluvel
Rozmery:
šírka: 75 cm
hĺbka: 89 - 160 cm
výška: 100 cm
hĺbka sedu: 53 cm
výška sedu: 47 cm
Hmotnosť:
35 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| HĹBKA | 89 cm, 160 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 35 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Stojacia lampa látka / kov Dekorhome
Stojacia lampa látka / kov Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
87 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
85.20 €
Stojacia lampa látka / kov Dekorhome
Stojacia lampa látka / kov Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
97.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
83 €






