- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Polohovacie kreslo PEGAZ
Polohovacie kreslo PEGAZ
Telefonická objednávka
DESING
Štýlové a moderné kreslo PEGAZ vás privábi k odpočinku a leňošeniu svojim sofistikovaným dizajnom a vynikajúcim pohodlím. Je vybavené elektronickým mechanizmom, ktorý umožňuje ľahko zdvihnúť podnožku a zakloniť operadlo, čo vám poskytne ideálnu polohu na relaxáciu.
MATERIÁL A VARIABILITA
Kombinácia modernej technológie, kvalitných materiálov a premysleného dizajnu robí z tohto kresla nielen štýlový doplnok, ale aj praktický kúsok, ktorý vám poskytne dlhotrvajúci komfort. Kreslo je čalúnené umelou kožou Buffalo, ktorá spája eleganciu s praktickosťou. Táto kvalitná látka je dostupná v dvoch atraktívnych farebných variantoch – šedej a olivovej. Oba odtiene sa ľahko prispôsobia rôznym štýlom interiéru, či už preferujete moderný alebo klasický vzhľad.
- šedá
- olivová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
POHODLIE
Kreslo je ideálnym spoločníkom pre chvíle, kedy si chcete dopriať pokojný odpočinok po náročnom dni. Prešívanie vysokej chrbtovej opierky dodáva kreslu osobitý charakter a zvyšuje jeho estetickú hodnotu. Silné polstrovanie zaisťuje maximálne pohodlie, zatiaľ čo čalúnené podrúčky prispievajú k celkovému komfortu sedenia.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
vedela koža
Rozmery:
šírka: 64 cm
hĺbka: 88 - 160 cm
výška: 102 cm
hĺbka sedu: 53 cm
výška sedu: 47 cm
Hmotnosť:
35 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| HĹBKA | 88 cm, 160 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| HMOTNOSŤ | 35 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Polohovacie kreslo PEGAZ VELVET
Stojacia lampa látka / kov Dekorhome
Stojacia lampa látka / kov Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
87 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
85.20 €
Stojacia lampa látka / kov Dekorhome
Stojacia lampa látka / kov Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
97.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
83 €
Nástenná polica ARTEMIS Dekorhome
Nástenná polica ARTEMIS Dekorhome
Mangovníkové drevo
Odoslanie do 14 dní
85.80 €







