- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Polohovateľné TV kreslo TV-5053
Polohovateľné TV kreslo TV-5053
Telefonická objednávka
Pohodlné televízne kreslo TV-5053 je čalúnené príjemnou látkou v dvoch farebných variantoch: hnedá (imitujúce brúsenú kožu) a tmavosivá. Kreslo má stabilnú kovovú podnož a výnimočné polstrovanie vrátane opierok rúk.
Kreslo je polohovateľné pomocou malé čierne aretačnej páčky. Na vonkajšom boku kresla uvoľníte poistku podnožky a operadla. Následne potom vlastnou váhou prispôsobíte polohu kresla.
Na vonkajšom boku kresla je tiež praktická látková kapsa.
Farba:
hnedá
sivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 84 cm
hĺbka: 73-170 cm
výška: 108 cm
šírka sedu: 45 cm
hĺbka sedu: 53 cm
výška sedu: 50 cm
Nosnosť:
130 kg
Hmotnosť:
38 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 84 cm |
| HĹBKA | 73 cm, 170 cm |
| VÝŠKA | 108 cm |
| HMOTNOSŤ | 38 kg |
| NOSNOSŤ | 130 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 58 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Alternatívne produkty5
Polohovacie TV kreslo TV-5040 látka
Polohovacie TV kreslo TV-5040 látka
Hnedá
Nie je skladom
261.90 €
Lanýžová
Nie je skladom
376.60 €
Tmavosivá
Nie je skladom
291 €














