- Domov
- Spálňa
- Postele
- Jednolôžkové
- Posteľ ASPEN VELVET 90
Posteľ ASPEN VELVET 90
Telefonická objednávka
Elegantná posteľ ASPEN so štýlovo prešívaným čelom postele sa stane ozdobou každej spálne.
Vyniká kvalitným čalúnením látkou Bluvel, ktoré dopĺňajú ozdobné gombíky a jednoduché drevené nohy.
V posteli je zabudovaný rám s pružnými lamelami.
Matrac nie je súčasťou.
Farba:
sivá
ružová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamatová látka / drevo
Rozmery:
šírka: 108 cm
hĺbka: 216 cm
výška: 124 cm
rozmer lôžka: 90 x 200 cm
výška ložnej plochy od zeme: 36 cm
výška nožičiek: 10 cm
výška bočnice: 26 cm
Hmotnosť:
57 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 108 cm |
| HĹBKA | 216 cm |
| VÝŠKA | 124 cm |
| HMOTNOSŤ | 57 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 36 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 108 cm |
| HĹBKA | 216 cm |
| VÝŠKA | 124 cm |
| HMOTNOSŤ | 57 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 36 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Posteľ ASPEN VELVET 160
Posteľ ASPEN VELVET 180
Nočný stolík MONAKO
Nočný stolík FAIDRA Dekorhome
Nočný stolík FAIDRA Dekorhome
Ružová
Nie je skladom
119.90 €
Sivá
není skladem
97.90 €
Smaragdová
Nie je skladom
97.90 €





