Posteľ AURIA
Telefonická objednávka
POSTEĽ AURIA
Praktická váľanda AURIA UNI je vhodná do detskej izby, študentskej izby, ale aj na príležitostné prespanie vašich známych. Zaujme vás praktickými bočnými čelami, ktoré sú vkusne prešité a doplnené o dekoratívne gombíky. Pohodlný a ničím nerušení spánok na válande AURIA UNI si zamilujete.
KVALITNÉ PREVEDENIE
Čalúnená je látkou Trinity, ktorá je príjemná na dotyk, ľahko sa udržiava a je odolná voči žmolkovaniu. Je univerzálna, jednoducho ju môžete poskladať s čelom na ľavej alebo na pravej strane. Nápomocný bude aj úložný priestor, ktorý nájdete pod sedacou časťou a otvoríte ho pomocou výklopného mechanizmu z boku váľandy.
- béžová
- ružová
- mentolová
- sivohnedá taupe
- sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
laminovaná DTD / látka Trinity
Rozmery:
šírka: 93 cm
hĺbka: 204 cm
výška: 75 cm
plocha na spanie: 90x200 cm
výška od zeme: 42 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
79 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Vidiecky, Moderný, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 93 cm |
| HĹBKA | 204 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 79 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Látka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Vidiecky, Moderný, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 93 cm |
| HĹBKA | 204 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 79 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Látka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.





























