Posteľ BENY
Telefonická objednávka
PRÍRODNÝ DIZAJN A KVALITNÉ SPRACOVANIE
Posteľ BENY je vyrobená zo smrekového dreva v prírodnom prevedení. Vďaka jednoduchému, ale nadčasovému dizajnu ľahko zapadne do každého interiéru. Prírodný materiál je zdravotne nezávadný a zabezpečuje príjemné a útulné prostredie na odpočinok.

BEZPEČNOSŤ A POHODLIE
Lôžko je doplnené ochrannou bariérou na troch stranách, ktorá chráni počas spánku. Jedna strana zostáva voľná pre jednoduchý prístup do postele. Súčasťou je pevný latkový rošt s 15 latkami, ktorý poskytuje stabilnú podporu pre matrac.
FUNKČNOSŤ A MOŽNOSTI
Posteľ je dostupná v dvoch rozmeroch – 140 × 200 cm a 90 × 200 cm. Vďaka svojej stabilnej konštrukcii ponúka nosnosť až 100 kg na jedno lôžko. Výška nožičiek 23 cm uľahčuje upratovanie pod posteľou a k modelu je možné dokúpiť aj úložný box či prístelku BENY.
- 90 × 200 cm
- 120 × 200 cm
Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Ak Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Farba:
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 94 cm, 144 cm |
| HĹBKA | 208 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 21 kg, 25 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 23 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm, 140 x 200 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 94 cm, 144 cm |
| HĹBKA | 208 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 21 kg, 25 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 23 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm, 140 x 200 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.











