Posteľ CASSIDY
Telefonická objednávka
POSTEĽ CASSIDY
Predstavujeme Vám posteľ CASSIDY - kľúč k dokonalému odpočinku a elegantnému vzhľadu vašej spálne. Táto posteľ je dokonalou symbiózou moderného retro designu a vysokého komfortu, ktorý si zaslúži každá spálňa.
- lôžko 140 x 200 cm
- lôžko 160 x 200 cm
Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

PRVOTRIEDNE MATERIÁLY
Vytvorená z kvalitného MDF a obložená prírodnou dyhou v dekore orecha, posteľ CASSIDY prináša do vášho domova kúsok prírody a tepla. Čelo postele, čalúnené šedou zamatovou látkou, dodáva pocit luxusu a je jemné na dotyk, čo je presne to, čo potrebujete pre pokojný večer s knihou v ruke.
Farby sivá, orech a zlatá spolu harmonicky ladia a umožňujú posteli ľahko zapadnúť do širokej palety interiérových štýlov, od minimalistických až po bohato dekorované.
ROBUSTNÁ KONŠTRUKCIA
Stabilitu a dlhú životnosť zaisťujú nohy z kaučukovníkového dreva, ktoré sú navyše zdobené zlatým lemom, pridávajúci posteli ten správny šmrnc. Lamelové rošty, ktoré sú súčasťou postele, zaistia optimálnu podporu pre váš vybraný matrac a zaručia tak bezchybný spánok.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
zamatová látka / MDF s prírodnou dyhou / kaučukovníkové drevo
Rozmery:
šírka: 142 / 162 cm
hĺbka: 208 cm
výška: 102 cm
výška ložnej plochy od zeme: 29 cm
výška nožičiek: 23 cm
Hmotnosť:
57 / 58,9 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Vďaka jednoduchej montáži ju môžete mať na stene v priebehu niekoľkých minút.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Retro, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 142 cm, 162 cm |
| HĹBKA | 208 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| HMOTNOSŤ | 57 kg, 58,9 kg |
| MATERIÁL | Dyha, Látka, MDF doska, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x posteľ, 2x rošt |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 140 x 200 cm, 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 29 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Retro, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 142 cm, 162 cm |
| HĹBKA | 208 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| HMOTNOSŤ | 57 kg, 58,9 kg |
| MATERIÁL | Dyha, Látka, MDF doska, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x posteľ, 2x rošt |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 140 x 200 cm, 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 29 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.








