Posteľ EVORA 160
Telefonická objednávka
Moderná čalúnená posteľ EVORA je čalúnená béžovú poťahovou látkou, čelo je zdobené prešívaním.
U postele oceníte praktické úložné priestory v podobe zásuviek, ktoré sú umiestnené v prednej časti postele a na bokoch.
Nožičky postele sú drevené vo farbe orech. Posteľ obsahuje rošt.
Bez matraca. Odporúčame dokúpiť kvalitný matrac POLARIS o rozmere 160x200 cm z našej ponuky.
Farba:
béžová / orech
Materiál:
látka / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 164 cm
hĺbka: 215 cm
výška: 111 cm
výška roštu od zeme: 29 cm
plocha na spanie: 160x200 cm
Hmotnosť:
108,7 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 164 cm |
| HĹBKA | 215 cm |
| VÝŠKA | 111 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x posteľ, 2x rošt |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 29 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 164 cm |
| HĹBKA | 215 cm |
| VÝŠKA | 111 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x posteľ, 2x rošt |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 29 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.

















