- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Kora
- Posteľ KORA samoa king
Posteľ KORA samoa king
Telefonická objednávka
Posteľ KORA je vyrobená z DTD laminovaného materiálu vo farebnom prevedení samoa king.
Posteľ je dodávaná s roštom a bez matraca.
Farba:
samoa king
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery plochy na spanie:
160 x 200 cm
180 x 200 cm
Výber rozmeru zvoľte prosím vo variante produktu - rozmer. Dostupné sú len rozmery uvedené vo výbere variantov.
Rozmery (plocha na spanie 160 x 200 cm):
šírka: 171 cm
hĺbka: 212 cm
výška: 68 cm
výška pre rošt: 21 cm
Rozmery (plocha na spanie 180 x 200 cm):
šírka: 191 cm
hĺbka: 212 cm
výška: 68 cm
výška pre rošt: 21 cm
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Rustikálny, Elegantný |
| ŠÍRKA | 171 cm, 191 cm |
| HĹBKA | 212 cm |
| VÝŠKA | 68 cm |
| HMOTNOSŤ | 74 kg, 79 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x posteľ, 2x rošt |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 160 x 200 cm, 180 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 21 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Vešiaková skriňa KORA KS2
Vešiaková skriňa KORA KS2
Samoa king
Odoslanie do 14 dní
530.70 €
Sosna andersen
Odoslanie do 14 dní
544.70 €
Nočný stolík KORA KSN
Nočný stolík KORA KSN
Samoa king
Odoslanie do 14 dní
126.60 €
Vešiaková skriňa KORA KS3
Vešiaková skriňa KORA KS3
Samoa king
Odoslanie do 14 dní
743.90 €
Sosna andersen
Odoslanie do 14 dní
846.30 €
Vešiaková skriňa KORA KS1
Vešiaková skriňa KORA KS1
Samoa king
Odoslanie do 14 dní
356.20 €
Sosna andersen
Odoslanie do 14 dní
420.10 €
Policová skriňa KORA KRD1
Policová skriňa KORA KRD1
Samoa king
Odoslanie do 14 dní
233.20 €
Sosna andersen
Odoslanie do 14 dní
288.90 €
Nadstavec na komodu KORA KN5
Nadstavec na komodu KORA KN5
Samoa king
Odoslanie do 14 dní
298.80 €
Sosna andersen
Odoslanie do 14 dní
348 €








