Posteľ LEVANTER 160
Telefonická objednávka
Elegantná posteľ LEVANTER 160 sa stane dominantou vašej spálne. Posteľ sa pýši veľkým prešívaným čelom.
Posteľ je čalúnená látkou vo farebnom prevedení: sivá. Stojí na 5 cm vysokých chrómových nožičkách. Súčasťou postele nie je matrac.
K posteli doporučujeme prikúpiť nočné stolíky LEVANTER.
Farba:
sivá / chróm
Materiál:
látka / chrómovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 267 cm
hĺbka: 214 cm
výška: 108 cm
plocha lôžka: 160 x 200 cm
výška ložnej plochy od zeme: 27 cm
výška nožičiek: 5 cm
Dodávané v demonte
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 267 cm |
| HĹBKA | 214 cm |
| VÝŠKA | 108 cm |
| HMOTNOSŤ | 51 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ROZMER LÔŽKA | 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 27 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Nočný stolík CASSINA
Nočný stolík CASSINA
Prírodná
Skladom
Ořech
Skladom
Presklená komoda Dekorhome
Presklená komoda Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
148.70 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
119.60 €
Sivá
Nie je skladom
134.60 €
Bílá lesk
Nie je skladom
142 €
Šedá lesk
Nie je skladom
153.10 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
124.90 €
Bílá / dub sonoma
Nie je skladom
127.40 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
124.90 €
Černá lesk
Nie je skladom
189.80 €







