🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Posteľ LUCAS je vyrobená z borovicového dreva a MDF.
Posteľ je dodávaná s rolovaným roštom z preglejky.
Postle je dodávaná bez matraca.
Farba:
biela
Materiál:
borovicové drevo / MDF
Rozmery plochy na spanie:
160x200
180x200
Rozmer zvoľte va variante produktu.
Rozmery (plocha na spanie 160x200):
šírka: 168 cm
hĺbka: 208 cm
výška: 94 cm
plocha na spanie: 160 x 200 cm
výška po rošt: 34,5 cm
Rozmery (plocha na spanie 180x200):
šírka: 190 cm
hĺbka: 210 cm
výška: 94 cm
plocha na spanie: 180 x 200 cm
výška po rošt: 34,5 cm
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 168 cm, 190 cm |
| HĹBKA | 210 cm |
| VÝŠKA | 94 cm |
| MATERIÁL | MDF doska, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x posteľ, 2x rošt |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 160 x 200 cm, 180 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 34,5 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 168 cm, 190 cm |
| HĹBKA | 210 cm |
| VÝŠKA | 94 cm |
| MATERIÁL | MDF doska, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x posteľ, 2x rošt |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 160 x 200 cm, 180 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 34,5 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.