Posteľ LUNELA 180x200
Kód produktu: 0000407893
Telefonická objednávka
POSTEĽ LUNELA
Manželská posteľ LUNELA je vhodná pre tých, ktorí si chcú dopriať dokonalý komfort a zároveň vkusný dizajn. Výrazným detailom postele je štýlovo tvarované čelo, ktoré zabezpečí komfortnú oporu pri relaxovaní, čítaní aj sledovaní televízie.

KVALITNÉ MATERIÁLY A PEVNÁ KONŠTRUKCIA
Čalúnenie z jemnej Bouclé látky pôsobí luxusne, je príjemné na dotyk a okamžite dodá spálni nádych útulnej elegancie. Svojou nadčasovou bielou farbou rozžiari spálňu a dodá posteli ľahkosť a čistotu. Stabilná konštrukcia v podobe melamínovanej MDF a borovicové nožičky v čiernej farbe zaručia pevnosť a dlhú životnosť.

MODERNÁ VOĽBA PRE VÁŠ DOMOV
Praktickým benefitom postele je kvalitný výklopný rošt. Dodávaná bez matraca. Odporúčame zakúpiť matrac s rozmerom 180x200 cm z našej ponuky. Vďaka nadčasovému prevedeniu sa stane posteľ LUNELA harmonickým prvkom moderných aj klasických interiérov.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
biela
Materiál:
buclé látka / melamínová MDF
Rozmery:
šírka: 199 cm
hĺbka: 212,5 cm
výška: 86,5 cm
rozmer lôžka: 180x200 cm
Nosnosť:
250 kg / lôžko
Hmotnosť:
45 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 199 cm |
| HĹBKA | 212 cm |
| VÝŠKA | 86,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 45 kg |
| NOSNOSŤ | 250 kg |
| MATERIÁL | Látka, MDF doska |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 3,5 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 180 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 28 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze










