Posteľ MILARA 180x200
Kód produktu: 0000407894
Telefonická objednávka
POSTEĽ MIRALA
Dodajte svojej spálni nádych luxusu s manželskou posteľou MILARA. Dominantné prešívané čelo nielenže skrášľuje miestnosť, ale poskytuje aj pohodlnú oporu pri oddychu, čítaní alebo sledovaní televízie.

KVALITNÉ MATERIÁLY A PEVNÁ KONŠTRUKCIA
Čalúnená je Velvet látkou v modernej sivej farbe, ktorá pôsobí štýlovo a ľahko sa kombinuje s rôznymi doplnkami. Nadčasový dizajn doplnený o čierne nožičky z borovicového dreva robí z postele MILARA ideálnu voľbu pre každého, kto hľadá spojenie štýlu, pohodlia a praktickosti.

MODERNÁ VOĽBA PRE VÁŠ DOMOV
MILARA spája eleganciu s praktickosťou a vďaka výsuvným šuplíkom pomáha udržať spálňu vždy upratanú a organizovanú. Posteľ je vybavená lamelovým roštom, ktorý zabezpečí správnu oporu pre matrac a pohodlný spánok. Dodáva sa bez matraca, pričom odporúčame zakúpiť matrac s rozmerom 180x200 cm z našej ponuky.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
Velvet látka / melamínová MDF
Rozmery:
šírka: 190 cm
hĺbka: 218 cm
výška: 105 cm
rozmer lôžka: 180x200 cm
Nosnosť:
250 kg / lôžko
Hmotnosť:
64 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 190 cm |
| HĹBKA | 218 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| HMOTNOSŤ | 64 kg |
| NOSNOSŤ | 250 kg |
| MATERIÁL | Látka, MDF doska |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 5 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 180 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 30 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze















