Posteľ s úložným priestorom MAXI NEW
Telefonická objednávka
Správnym výberom psotele zabezpečíte svojmu dieťaťu kvalitný spánok a hodnotný odpočinok. Viacúčelová posteľ MAXI NEW je ako stvorená do detskej či študentskej izby.
Má dostatok úložného priestoru. Súčasťou postele sú štyri malé šuplíky, jeden väčší šuplík na kolieskach a jeden úložný box na kolieskach. Úložný box v prípade potreby hravo nahradí nočný stolík.
Posteľ je vyrobená z kvalitného lakovaného masívu, vnesie do miestnosti vôňu prírody.
Posteľ je dodávaná bez matraca, s latkovým roštom. K posteli odporúčame dokúpiť matrace z našej ponuky o rozmere 90 x 200 cm.
Farba:
prírodná (borovica)
biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne borovicové drevo / preglejka
Rozmery:
šírka: 96,5 m
hĺbka: 205 cm
výška: 69 cm
rozmer lôžka: 90 x 200 cm
výška po rošt: 39 cm
Nosnosť lôžka:
120 kg
Hmotnosť:
52,7 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 96,5 cm |
| HĹBKA | 205 cm |
| VÝŠKA | 69 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x posteľ, 1x rošt, 1x úložný box, 5x šuplík |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 39 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 96,5 cm |
| HĹBKA | 205 cm |
| VÝŠKA | 69 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x posteľ, 1x rošt, 1x úložný box, 5x šuplík |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 39 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.














