Posteľ s úložným priestorom NUVOLA
Telefonická objednávka
POSTEĽ NUVOLA
NUVOLA je posteľ, ktorá okamžite upúta svojím jemným a zároveň výrazným vzhľadom. Jej čalúnenie z trendovej Bouclé látky v čistej bielej farbe pôsobí mäkko, elegantne a príjemne na dotyk, vďaka čomu vnesie do vašej spálne pocit vzdušnosti a pokoja. Dodávaná bez matraca. Odporúčame zakúpiť matrac s rozmerom 160/180x200 cm z našej ponuky. Posteľ NUVOLA je elegantným a výrazným kúskom, ktorý upúta pozornosť hneď na prvý pohľad a svojím komfortom si vás získa pri každom použití.
INTELIGENTNÉ ÚLOŽNÉ RIEŠENIE
Konštrukcia je vyrobená z kombinácie MDF, preglejky a kovových častí. Za dizajnovo čistými líniami sa skrýva praktické riešenie v podobe výklopného lamelového roštu, pod ktorým nájdete úložný priestor na všetko, čo chcete mať upratané a zároveň vždy poruke. 
RÔZNE VEĽKOSTI PRE KAŽDÝ PRIESTOR
Posteľ NUVOLA je k dispozícii v dvoch rozmeroch. Vyberte si tú pravú veľkosť pre váš priestor a užite si komfort bez kompromisov.
- 160x200 cm
- 180x200 cm
Výběr rozměru zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
biela
Materiál:
látka Bouclé / MDF / preglejka / kov
Rozmery:
šírka: 172 / 192 cm
hĺbka: 215 cm
výška: 118 cm
Nosnosť:
110 kg / osoba
Hmotnosť:
49,8 / 53,5 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 172 cm, 192 cm |
| HĹBKA | 215 cm |
| VÝŠKA | 118 cm |
| HMOTNOSŤ | 50 kg, 53,5 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, MDF doska, Preglejka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 160 x 200 cm, 180 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 31 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.














