Posteľ SANNA s výsuvnou prístelkou
Telefonická objednávka
Posteľ Sanny je elegantné a praktické riešenie pre kvalitné spanie aj do menších miestností. Vysunutím prístelky získate klasickú plochu dvojlôžka. Vďaka pevnej konštrukcii oceníte jej odolnosť a dlhú životnosť.
Posteľ je vyrobená z masívneho kaučukového dreva a potiahnutá kvalitnou látkou vo farbe: sivá. Posteľ je dodávaná vrátane roštov. Matrace nie sú súčasťou.
Farba:
sivá
Materiál:
kaučukové drevo / látka
Rozmery:
šírka: 97 cm
hĺbka: 221 cm
výška: 80 cm
plocha lôžka: 90 x 200 cm
výška nožičiek: 15 cm
Hmotnosť:
63,5 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 97 cm |
| HĹBKA | 221 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 63,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x posteľ, 2x rošt |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm |
| PRÍSTELKA | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 97 cm |
| HĹBKA | 221 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 63,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x posteľ, 2x rošt |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm |
| PRÍSTELKA | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Nočný stolík CASSINA
Nočný stolík CASSINA
Prírodná
Skladom
Ořech
Skladom
Taštičkový matrac SYRIUSZ
Šatníková skriňa so zrkadlom ROMUALDA 140
Šatníková skriňa so zrkadlom ROMUALDA 140
Biela
Skladom
Dub lefkas / černá
Skladom



