- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Príručný stolík MANNY
Príručný stolík MANNY
Kód produktu: 0000006070
Telefonická objednávka
Príručný stolík MANNY na kolieskach je vyrobený z kvalitného kovu v striebornom prevedení a čiernej MDF. Tým, že je stolík na kolieskach, ho hravo presuniete všade tam, kde bude potrebné. Potešenie z jeho všestranného využitia bude mať celá rodina.
Farba:
strieborná / čierna
Materiál:
MDF / kov
Rozmery:
šírka: 33 cm
hĺbka: 38 cm
výška: 60 cm
Hmotnosť:
4 kg
Dodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 33 cm |
| HĹBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 4 kg |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x kolieska |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | Atypické |
Na stiahnutie
42593095.pdf (pdf, 160.9 kB)
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 33 cm |
| HĹBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 4 kg |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x kolieska |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | Atypické |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Alternatívne produkty7
Príručný stolík s kolieskami Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 10 dní
55 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
58 €
Bílá / hnědá
Odoslanie do 10 dní
63.90 €
Černá / hnědá
Odoslanie do 10 dní
66.90 €
Príručný stolík s kolieskami Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
55 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
58 €
Bílá / hnědá
Odoslanie do 10 dní
63.90 €
Černá / hnědá
Odoslanie do 10 dní
66.90 €
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 55 €
od 55 €
63 €
Přidat do oblíbených
Príručný stolík Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 54 €
od 49 €
56.10 €
Přidat do oblíbených














