- Domov
- Detská izba
- Detské písacie stoly
- Rastúci detský stôl a stolička ZION
Rastúci detský stôl a stolička ZION
Telefonická objednávka
RASTÚCI DETSKÝ STÔL A STOLIČKA ZION
Detská izba je miestom, kde sa stretáva fantázia s učením, hra s koncentráciou a rast s objavovaním. Aby sa vaše dieťa cítilo vo svojom priestore naozaj dobre, potrebuje nielen pokojný kútik, ale aj kvalitný a prispôsobivý nábytok, ktorý porastie spolu s ním. Set ZION je navrhnutý tak, aby podporoval zdravý vývoj, správne držanie tela a zároveň rozvíjal zmysel pre poriadok a samostatnosť už od útleho veku. Kombinácia výškovo nastaviteľného písacieho stola a ergonomickej stoličky predstavuje ideálne riešenie pre každé dieťa vo veku od 3 do 12 rokov od prvých kresieb až po domáce úlohy.

RASTÚCI STÔL
Rastúci pracovný stolík ZION je spojením funkčnosti a štýlu. Jeho výškovo nastaviteľná konštrukcia a možnosť naklonenia pracovnej dosky až v uhle do 40° umožňujú pohodlné prispôsobenie podľa aktuálnej aktivity. Písanie, kreslenie či čítanie. Doska má špeciálny povrch, ktorý znižuje odrazy svetla, aby neunavoval detské oči. Po jej stranách sa nachádzajú praktické priehradky na ceruzky, fixky či iné pomôcky. Úložný priestor dopĺňa priestranná zásuvka s priehradkami a funkčný regál s policou, ideálny na knihy, tablet či výtvarné potreby. Nechýba ani háčik na školskú tašku. Vďaka jednoduchému systému výškovej úpravy sa stolík dokonale prispôsobí rastu dieťaťa a zároveň ostáva stabilný a bezpečný.

RASTÚCI STOLIČKA
Stolička ZION je navrhnutá tak, aby podporovala zdravé sedenie. Jej ergonomický tvar zabezpečuje správne držanie tela. Tvarované operadlo podopiera chrbticu a sedadlo udržiava zdravý uhol medzi členkami, kolenami a bedrovými kĺbmi. Dieťa sedí uvoľnene, s chodidlami pevne na zemi, čo podporuje nielen fyzický vývoj, ale aj sústredenie. Perforované sedadlo a opierka chrbta zabezpečujú cirkuláciu vzduchu aj počas teplých dní. Rovnako ako stolík, aj stolička je výškovo nastaviteľná a rastie spolu s vaším dieťaťom.

DIZAJN A KVALITA
Celý set ZION je vyrobený z kvalitného kovu a odolného laminovaného MDF materiálu, doplnený o platovú hranu na doske stola, ktoré zaručujú dlhú životnosť aj pri každodennom používaní. Kombinácia farieb prináša do detskej izby jemnosť a hravosť, čím vytvára príjemné a inšpiratívne prostredie. Stabilita, odolnosť a bezpečnosť sú zárukou toho, že set bude spoľahlivým spoločníkom počas celého detstva. ZION nie je len nábytok, je to investícia do zdravia, pohody a spokojného vývoja vášho dieťaťa.
- ružová / biela
- sivá / biela
Výber variantu zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je dostupná, je momentálne vypredaná.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
laminovaná MDF / plast / kov
Rozmery stola:
šírka: 70,3 cm
hĺbka: 55,5 cm
výška: 78 –100 cm
šírka police: 65,4 cm
hĺbka dosky: 38,2 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 38,5 cm
hĺbka: 44 cm
výška: 66 –78 cm
šírka sedu: 36,3 cm
hĺbka sedu: 34 cm
výška sedu: 31,5 - 44 cm
Nosnosť:
70 kg / stolička
40 kg / stôl
4 kg / šuplík
Hmotnosť:
18,4 kg


MONTÁŽ
Dodávané v demontovanom stave. Určené na jednoduchú montáž podľa priloženého návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Detský, Junior |
| ŠÍRKA | 38,5 cm, 70,3 cm |
| HĹBKA | 44 cm, 55,5 cm |
| VÝŠKA | 66 cm, 78 cm, 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 18,4 kg |
| NOSNOSŤ | 40 kg, 70 kg, 4 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Plast |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| NAKLÁPACIE | Áno |
| TYP STOLA | Detský, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska, Plast |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ŠÍRKA STOLA | 70,3 cm |
| HĹBKA STOLU | 55,5 cm |
| VÝŠKA STOLA | 78 cm, 100 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 38,5 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 44 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 66 cm, 78 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Detský, Junior |
| ŠÍRKA | 38,5 cm, 70,3 cm |
| HĹBKA | 44 cm, 55,5 cm |
| VÝŠKA | 66 cm, 78 cm, 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 18,4 kg |
| NOSNOSŤ | 40 kg, 70 kg, 4 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Plast |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| NAKLÁPACIE | Áno |
| TYP STOLA | Detský, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska, Plast |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ŠÍRKA STOLA | 70,3 cm |
| HĹBKA STOLU | 55,5 cm |
| VÝŠKA STOLA | 78 cm, 100 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 38,5 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 44 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 66 cm, 78 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Detská posteľ 90x200 borovice Dekorhome
Detská posteľ 90x200 borovice Dekorhome
Biela
Nie je skladom
407.90 €
Prírodné drevo
Nie je skladom
335.60 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
401.40 €
Detská posteľ závodné auto s LED svetlom Dekorhome
Detská posteľ závodné auto s LED svetlom Dekorhome
Červená
Odoslanie do 10 dní
231.50 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
227.20 €
Detská posteľ 70x140 borovica Dekorhome
Detská posteľ 70x140 borovica Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
198.40 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 10 dní
140.30 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
120 €






































