- Domov
- Detská izba
- Detské písacie stoly
- Rastúci detský stôl ADAN
Rastúci detský stôl ADAN
Telefonická objednávka
ADAN – RASTÚCI PÍSACÍ STÔL S NASTAVITEĽNOU VÝŠKOU A SKLONOM
Písací stôl ADAN ponúka ergonomické riešenie a dlhodobé využitie, ktoré rastie spolu s dieťaťom. Vďaka nastaviteľnej výške a sklonu pracovnej dosky sa prispôsobí rôznym aktivitám – od písania po kreslenie. Moderné prevedenie podporuje správne držanie tela a pohodlie pri každodennom používaní.

FUNKČNÝ DIZAJN A PRAKTICKÉ VYBAVENIE
Stôl je vybavený nastaviteľnou doskou (0–40°) a výšku je možné upraviť pomocou manuálnej kľuky, ktorú možno umiestniť na pravú aj ľavú stranu. Súčasťou je zásuvka s priehradkou, police na knihy a držiak na knihy, ktoré uľahčujú organizáciu. Praktické detaily ako lišta na poznámky a otvor na káble zvyšujú funkčnosť.

ODOLNÁ KONŠTRUKCIA A DLHÁ ŽIVOTNOSŤ
Konštrukcia kombinuje kov, laminovanú MDF a plast, čo zabezpečuje stabilitu a odolnosť. PVC hrany pracovnej dosky chránia materiál a predlžujú životnosť. Stôl je vhodný pre deti od 3 do 12 rokov a podporuje správne držanie tela počas rastu.

DOSTUPNÉ VARIANTY
modrá / biela
ružová / biela
prírodná / biela
Výber variantu zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je dostupná, je momentálne vypredaná.

PARAMETRE
Materiál:
laminovaná MDF / plast / kov
Rozmery stola:
šírka: 80 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 91,5–111,5 cm
Výška pracovnej plochy:
56–75 cm
Šírka podstavy:
68,9 cm
Hĺbka podstavy:
61 cm
Sklon pracovnej dosky:
0–40°
Hĺbka polohovacej časti:
40 cm
Rozmery zadného panela:
75,6 × 36,5 cm
Šírka políc:
menšia: 22 cm
väčšia: 49 cm
Šírka zásuvky:
60,9 cm
Hrúbka MDF:
1,5 cm
Odporúčaný vek:
3–12 rokov
Výška dieťaťa:
100–150 cm
Vlastnosti:
nastaviteľná výška
nastaviteľný sklon dosky
plynový piest pre plynulé nastavenie
zásuvka s priehradkou
police a držiak na knihy

MONTÁŽ
Dodávané v demontovanom stave. Určené na jednoduchú montáž podľa priloženého návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Detský, Junior |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 91,5 cm, 111,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Plast |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| NAKLÁPACIE | Áno |
| TYP STOLA | Detský, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska, Plast |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Detská posteľ 90x200 borovice Dekorhome
Detská posteľ 90x200 borovice Dekorhome
Biela
Nie je skladom
407.90 €
Prírodné drevo
Nie je skladom
335.60 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
401.40 €
Detská posteľ závodné auto s LED svetlom Dekorhome
Detská posteľ závodné auto s LED svetlom Dekorhome
Červená
Odoslanie do 10 dní
231.50 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
227.20 €
Detská posteľ 70x140 borovica Dekorhome
Detská posteľ 70x140 borovica Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
198.40 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 10 dní
140.30 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
120 €



























