- Domov
- Obývacia izba
- Police a regály
- Regály
- Regál DINORA
Regál DINORA
Telefonická objednávka
Regál je kus nábytku, ktorý si nájde svoje uplatnenie v každej domácnosti. Zastáva nielen estetickú funkciu, ale aj praktickú. Regál DINORA vás vďaka svojmu jedinečnému dizajnu očarí už na prvý pohľad.
Stabilitu vytvárajú nohy z prírodného bukového dreva. Odkladacia plocha je z kovu v bielom alebo čiernom prevedení. Dokonalá kombinácia, ktorá nikdy nezostarne.
Tri police ponúka dostatok miesta na odloženie kníh, fotografií, kvetín a mnoho iných drobností. Na nohách sa nachádzajú rektifikačné skrutky, ktoré slúžia na vyrovnanie regálu na nerovnej podlahe.
Farba:
biela / buk
čierna / buk
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
kov / prírodné bukové drevo
Rozmery:
šírka: 58 cm
hĺbka: 35 cm
výška: 86 cm
Nosnosť:
na jednu policu: 50 kg
Hmotnosť:
8 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| POČET POLÍC | 3 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Koberec MATES TYP 2
Relaxačné kreslo AMORE s USB
Relaxačné kreslo AMORE s USB
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom










