🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Nadčasový regál JUVEN sa vám bude hodiť kdekoľvek do domácnosti. Či už na chodbu, do obývacej izby, pracovne alebo do kuchyne.
Zaujímavý dizajn a množstvo priestoru sú jeho jedinečné vlastnosti. Vyrobený je z chrómu a disponuje piatimi policami. Oživte aj vy prázdne miesta vášho domova praktickým a nadčasovým krásavcom.
Farba:
chróm
Materiál:
chróm
Rozmery:
šírka: 90 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 180 cm
Nosnosť:
40 kg (jedna polica)
Hmotnosť:
9,6 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 180 cm |
| HMOTNOSŤ | 9,6 kg |
| NOSNOSŤ | 40 kg, 200 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| POČET POLÍC | 5 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Biela
Odoslanie do 14 dní
108.60 €
Čierna
Nie je skladom
133.20 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
108.60 €
Buk
Skladom
Dub sonoma
Skladom