- Domov
- Obývacia izba
- Police a regály
- Regály
- Regál PRETO
Regál PRETO
Telefonická objednávka
Regál PRETO je jedinečný, moderný a prináša množstvo úložného priestoru.
Vyrobený je z DTD fóliovanej v dvoch moderných variantoch prevedenia: dub prírodná alebo nestarnúci biela. Už na prvý pohľad dokáže zaujať svojim jednoduchým dizajnom. Poskytuje úložný priestor v podobe štyroch odkladacích plôch.
Regál dodávame bez boxu. Tým sa vám otvára svet nekonečných možností. Odporúčame regál pripevniť k stene pre lepšiu stabilitu, montážny materiál pre pripevnenie k stene je súčasťou balenia.
Farba:
dub prírodný
biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
DTD fóliovaná
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 28 cm
výška: 60 cm
Hmotnosť:
10 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 28 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 4 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.






