- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Relaxačné kreslo ratan / mahagón Dekorhome
Relaxačné kreslo ratan / mahagón Dekorhome
Telefonická objednávka
Dodajte svojmu interiéru prírodné šarm s našim jedinečným relaxačným kreslom z ratanu kubu! Predstavuje perfektnú kombináciu štýlu a funkčnosti a okamžite skrášli zariadení vášho obývacej izby alebo spálne!
Sedadlo a operadlo z ratanu kubu sú neobyčajne pohodlné a navyše sa ľahko čistí vlhkou handričkou. Relaxačné kreslo je ale tiež stabilný a má dlhú životnosť, a to vďaka rámu z masívneho mahagónového dreva. Kreslo z ratanu kubu skrášlia každý interiér a jeho zostavenie je jednoduché.
Farba:
prírodné
biela
sivá
čierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
prírodný ratan kubu / masívne mahagónové drevo
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 77 cm
výška: 70 cm
výška sedu: 42 cm
Hmotnosť:
9,4 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Ratanový |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 77 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 9,4 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo, Ratan |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Presklená komoda Dekorhome
Presklená komoda Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
148.70 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
119.60 €
Sivá
Nie je skladom
134.60 €
Bílá lesk
Nie je skladom
142 €
Šedá lesk
Nie je skladom
153.10 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
124.90 €
Bílá / dub sonoma
Nie je skladom
127.40 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
124.90 €
Černá lesk
Nie je skladom
189.80 €















