- Domov
- Obývacia izba
- Relaxačné kreslo s podnožkou Dekorhome
Relaxačné kreslo s podnožkou Dekorhome
Telefonická objednávka
Zaobstarali by ste si radi kreslo, na ktorom by ste si mohli po náročnom dni poriadne oddýchnuť? Potom je pre vás toto relaxačné kreslo so zabudovanou podnožkou ideálnou voľbou. Okrem integrovanej funkcie naklápania ponúka relaxačné kreslo odkladaciu kapsu, do ktorej môžete uložiť napríklad diaľkové ovládače alebo knihu.
Farba:
čierna / zelená
Materiál:
koženka
Rozmery kresla:
šírka: 65 cm
hĺbka: 89 cm
výška: 102 cm
šírka sedu: 50 cm
hĺbka sedu: 50 cm
výška podrúčiek: 16 cm
Hmotnosť:
30 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| HĹBKA | 89 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| HMOTNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL | Koženka |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 65 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha, 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| HĹBKA | 89 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| HMOTNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL | Koženka |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 65 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha, 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Písací stôl so zásuvkou Dekorhome
Písací stôl so zásuvkou Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
131.90 €
Dub
Odoslanie do 14 dní
104.60 €












