- Domov
- Pracovňa
- Pracovné stoly
- Písací stôl so zásuvkou Dekorhome
Písací stôl so zásuvkou Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento elegantný pracovný stôl v modernom priemyselnom dizajne nielenže vyniká svojim štýlovým vzhľadom, ale taktiež ponúka dostatok priestoru pre rôzne potreby. Vďaka integrovanej zásuvke môžete skladovať veci, ktoré na pracovnom stole nemajú čo robiť.
Stôl nielenže pôsobí moderne vďaka svojej inovatívnej 3D štruktúre povrchu, ale taktiež ponúka veľkorysý úžitkový priestor. Stôl je tiež univerzálny, pretože je možné využiť ako stôl v kancelárii alebo ako kozmetický stôl, čo je ideálny doplnok pre rôzne miestnosti - či už do kancelárie alebo obývacej izby.
Farba:
hnedá / čierna
dub / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
MDF doska / kov
Rozmery:
šírka: 114 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 98 cm
nohy: 2 x 2 cm
Rozmer zásuvky:
šírka: 29 cm
hĺbka: 29 cm
výška: 7 cm
Maximálna nosnosť:
60 kg
Hmotnosť:
21 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Rustikálny, Elegantný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 114 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| HMOTNOSŤ | 21 kg |
| NOSNOSŤ | 60 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Počítačový, Pracovný, Písací, Toaletný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Rustikálny, Elegantný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 114 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| HMOTNOSŤ | 21 kg |
| NOSNOSŤ | 60 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Počítačový, Pracovný, Písací, Toaletný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kancelársky kontajner NOTOS Dekorhome
Kancelársky kontajner NOTOS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
154.70 €
Černá / dub
Odoslanie do 14 dní
154.70 €
Kancelárske kreslo RHODE Dekorhome
Kancelárske kreslo RHODE Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
137.50 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
142.90 €
Tmavo zelená
Odoslanie do 14 dní
136.10 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
137.50 €
Regál 3 police hnedá / čierna Dekorhome
Regál 3 police hnedá / čierna Dekorhome
Akácia
Nie je skladom
282.30 €
Mangovníkové drevo
Nie je skladom
299.70 €
Recyklované drevo
Nie je skladom
338.30 €
Rozkladacia pohovka PONTOS Dekorhome
Kancelársky kontajner JOHAN 2 NEW 07
Kancelársky kontajner JOHAN 2 NEW 07
Biela
Odoslanie do 14 dní
81.60 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
81.60 €
Dub craft
Odoslanie do 14 dní
59.40 €
Kancelárske kreslo s vankúšom KLIAN
Kancelárske kreslo s vankúšom KLIAN
Ružová
Odoslanie do 14 dní
116.80 €
Sivá
Skladom
96.20 €
Modrá
Skladom
106.20 €
Šedohnedá taupe
Skladom
98 €














