- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Záhradný kreslá
- Režisérske záhradné kreslo Dekorhome
Režisérske záhradné kreslo Dekorhome
Telefonická objednávka
Skladacie polstrované záhradné kreslo je v klasickom dizajne režisérskeho kresielka, má pohodlné podrúčky a vodoodpudivé, snímateľné a prateľné poťahy.
Riaditeľské kreslo vyrobené z robustného eukalyptového dreva odolného voči poveternostným vplyvom a so stabilnými pántami je ideálne pre každodenné použitie vo vnútri aj vonku.
Stolička je ľahká a ľahko prenosná, má pevnú a stabilnú konštrukciu. Drevo je už ošetrené olejom.
Farba:
krémová
antracit
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
eukalyptové drevo z udržateľného lesníctva s certifikáciou FSC / 100% polyester
Rozmery:
šírka: 56,5 cm
hĺbka: 48 cm
výška: 86 cm
šírka sedu: 47 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 56,5 cm |
| HĹBKA | 48 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Polyester |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Párty stan s LED svetlami 3,6x3,6 m Dekorhome
Párty stan s LED svetlami 3,6x3,6 m Dekorhome
Zelená
Odoslanie do 10 dní
211.40 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
227.90 €
Žltá
Odoslanie do 10 dní
258.90 €
Šedá / oranžová
Nie je skladom
226.60 €
Maskáč
Odoslanie do 10 dní
254.40 €
Stojan na kvety sa solárne LED lampou Dekorhome
Záhradný altánok k stene so zaťahovacou strechou Dekorhome
Záhradný altánok k stene so zaťahovacou strechou Dekorhome
Biela
Nie je skladom
393.10 €
Antracit
Nie je skladom
335.30 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
448 €




















