🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
| FARBA | Žlutý |
|---|---|
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Monolith 48 |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 280 cm |
| HĹBKA | 205 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 151 kg |
| MATERIÁL | PolAnoter, Dřevo, Pěna, Hr pěna, Borovice |
| ŠÍRKA SEDU | 210 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| ROZKLADACIA | Áno |
| FARBA | Žlutý |
|---|---|
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Monolith 48 |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 280 cm |
| HĹBKA | 205 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 151 kg |
| MATERIÁL | PolAnoter, Dřevo, Pěna, Hr pěna, Borovice |
| ŠÍRKA SEDU | 210 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| ROZKLADACIA | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.