- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Rohová sedacia súprava ASGARD L
Rohová sedacia súprava ASGARD L
Telefonická objednávka
Hlboká sedadlá, vhodne profilovaná operadlá, vysoké lakťové opierky - to sú charakteristické vlastnosti rohovej sedacej súpravy ASGARD L, ktorá je výnimočne pohodlná a štýlová.
Dizajn nadväzuje na retro štýl, ale tiež sa dobre osvedčí v moderných, newyorských a loftových interiéroch. Súprava má štýlové a jemné prešitie umiestnené na bokoch a operadle.
Funkcia spania umožňuje ľahko prispôsobiť rohovú sedaciu súpravu na lôžko a navyše vďaka objemnému úložnému priestoru disponuje úložným priestorom na deku a vankúš.
Kombinácia vlnitej pružiny a peny T30 zaručuje počas odpočinku správnu podporu tela a ideálne odľahčenie chrbtice.
Farba:
sivá (Sawana 05)
Materiál:
látka (100% Polyester) / drevo / pružina / pena
Rozmery:
šírka: 250 cm
hĺbka: 162 cm
výška: 87 cm
šírka sedu: 210 cm
hĺbka sedu: 52 cm
výška sedu: 45 cm
plocha na spanie: 120 x 210 cm
Orientácia pohovky:
univerzálna
Nosnosť:
270 kg
Montáž:
Sedačka môže byť doručená už z väčšej časti zmontovaná. Preto odporúčame, aby ste pred montážou starostlivo zmerali nielen miesto, kde má byť umiestnená, ale aj šírka dverí. V prípade potreby ohledně montáže konkrétnej sedačky nás neváhajte kontaktovať.
| FARBA |
|
|---|---|
| POŤAHOVÝ MATERIÁL |
|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Škandinávsky, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 250 cm |
| HĹBKA | 162 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| HMOTNOSŤ | 270 kg |
| NOSNOSŤ | 270 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Pružina, Pena |
| ŠÍRKA SEDU | 210 cm |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 17 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| POŤAHOVÝ MATERIÁL |
|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Škandinávsky, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 250 cm |
| HĹBKA | 162 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| HMOTNOSŤ | 270 kg |
| NOSNOSŤ | 270 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Pružina, Pena |
| ŠÍRKA SEDU | 210 cm |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 17 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Konferenčný stolík XANTHOS Dekorhome
Konferenčný stolík XANTHOS Dekorhome
Dub
Odoslanie do 14 dní
396.10 €
Sheeshamové drevo
Nie je skladom
228 €
Koberec TIANNA
Konferenčný stolík PALLAS Dekorhome
Kreslo DIKÉ Dekorhome
Koberec STELLAN
Konferenčný stolík ESUS 80 cm Dekorhome
Konferenčný stolík ESUS 80 cm Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Měděná
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
434.90 €


