- Domov
- Záhrada
- Pestovanie rastlín
- Stojany na kvety
- Rohový stojan na kvety kov Dekorhome
Rohový stojan na kvety kov Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento kovový rohový stojan na kvety so vzorom je ideálnou voľbou na vystavovanie vašich rastlín a kvetov. Bude stredobodom pozornosti v každej záhrade, terase alebo aj doma.
Päťpolicový stojan má výšku 160 cm a perfektne sa hodí na umiestnenie do rohov. Je vysoko odolný, pretože je vyrobený z vysoko kvalitnej ocele a je pokrytý práškovým lakom čím veľmi dobre odoláva korózii, čo zvyšuje jeho životnosť.
Farba:
čierna
biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
oceľ
Rozmery:
šírka: 36 cm
hĺbka: 36 cm
výška: 160 cm
Hmotnosť:
5,9 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 36 cm |
| HĹBKA | 36 cm |
| VÝŠKA | 160 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,9 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 5 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Ručně pletený taburet Dekorhome
Ručně pletený taburet Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
122.90 €
Antracit
Nie je skladom
126.90 €










