- Domov
- Spálňa
- Nočné a toaletné stolíky
- Toaletné
- Rohový toaletný stolík s LED Dekorhome
Rohový toaletný stolík s LED Dekorhome
Telefonická objednávka
Pripravte sa na nový deň vo veľkom štýle s týmto elegantným toaletným stolíkom!
Tento toaletný stolík, vyrobený z kvalitného MDF, zaujme elegantnou siluetou a jednoduchými líniami v modernom štýle. Je navrhnutý tak, aby sa pohodlne vošiel do rohu a zároveň ponúkol na malom priestore veľa úložného priestoru.
Priestranná skrinka a otvorená polica pod stolovou doskou slúži na prehľadné uloženie líčenie a kozmetiky, a keďže sú otvorené do strán, máte k nim jednoduchý prístup aj posediačky pri stole.
Krásne 3panelové zrkadlo vás odráža z 3 strán pre pohodlnú aplikáciu make-upu a zároveň dodáva stola elegantný vzhľad. K dvom bočným panelom sú pridané spodnej police na fľaštičky, štetce na líčenie, krémy a Lotions, parfumy a dekoratívne predmety.
Elegantný LED diódy vám poskytnú optimálne osvetlenie.
Farba:
biela
tmavosivá
čierna
svetlosivá
dub
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
MDF / melamín / sklo
Rozmery:
šírka: 111 cm
hĺbka: 54 cm
výška: 141,5 cm
Typ objímky:
E1
Hmotnosť:
24,9 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x toaletný stolík, 3 x zrkadlo, 10 x LED žiarovka, konektor USB
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 111 cm |
| HĹBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 142 cm |
| HMOTNOSŤ | 24,9 kg |
| MATERIÁL | MDF doska, Melamin, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x stolík, 3x zrkadlo, 10x LED žiarovka |
| TYP STOLA | Toaletný |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ZRKADLO | Áno |
| POČET POLÍC | 4 |
| DVERE | Jednokrídlové |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.






















