- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl BERLIN
Rozkladací jedálenský stôl BERLIN
Telefonická objednávka
Moderný rozkladací jedálenský stôl BERLIN je designovo navrhnutý tak, aby skvele zapadol do akéhokoľvek interiéru. Stôl je rozkladací a navyše ho ponúkame v dvoch rôznych rozmeroch.
Doska stola je z MDF v dekore medový orech a nohy stola sú z čierno lakovanej ocele.
Farba:
medový orech / čierna
Materiál:
MDF / lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 140 - 180 cm / 160 - 220 cm
hĺbka: 85 / 90 cm
výška: 76 cm
Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Hmotnosť:
47 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 140 cm, 160 cm, 180 cm, 220 cm |
| HĹBKA | 85 cm, 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 47 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 140 cm, 160 cm, 180 cm, 220 cm |
| HĹBKA | 85 cm, 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 47 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Alternatívne produkty3
Rozkladací jedálenský stôl BLACKY
Rozkladací jedálenský stôl MORETTI
Rozkladací jedálenský stôl WENANTY
Rozkladací jedálenský stôl WENANTY
Dub medový
Nie je skladom
1 135.40 €
Ořech americký
Nie je skladom
972.50 €




