- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl RICARDO
Rozkladací jedálenský stôl RICARDO
Telefonická objednávka
Elegantný jedálenský stôl RICARDO sa stane luxusným stredobodom vašej jedálne či kuchyne. Vďaka funkcii rozkladu sa ľahko z okrúhleho stola stane priestranný oválny stôl.
Stolová doska je vyrobená z MDF a skla vo farebnom prevedení: šedý mramor. Stôl stojí na dizajnové kovovej nohe so zakončením z nerezovej ocele.
Farba:
sivý mramor / strieborná
Materiál:
MDF / sklo / nerezová oceľ
Rozmery:
šírka: 120 - 160 cm
hĺbka: 120 cm
výška: 76 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 120 cm, 160 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| PRIEMER | 120 cm |
| HMOTNOSŤ | 95 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Sklo |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska, Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov, MDF doska |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 120 cm, 160 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| PRIEMER | 120 cm |
| HMOTNOSŤ | 95 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Sklo |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska, Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov, MDF doska |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Jedálenské kreslo 6 ks pravá koža Dekorhome
Jedálenské kreslo 6 ks pravá koža Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
1 884.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
1 441.20 €
Kuchynská linka MARIJA 200
Kuchynská linka MARIJA 200
Biela
Skladom
Vanilka
Skladom
















