- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Toronta
- Rozkladací jedálenský stôl S TORONTA
Rozkladací jedálenský stôl S TORONTA
Telefonická objednávka
Jedálenský stôl S je súčasťou sektorové zostavy TORONTA, ktorá obsahuje množstvo komponentov na vybavenie obývacej izby alebo jedální. Zostava má originálny a atraktívny dizajn, je funkčná a praktická. Nábytok je vyrobený z laminovanej DTD, dvierka sú z MDF vo farebnom prevedení: dub Wotan.
Rozkladací jedálenský stôl S ponúka dostatočne veľkú odkladaciu plochu. Vďaka funkcii rozkladu vás neprekvapí žiadna početnejšie návšteva.
Odporúčame prikúpiť ďalšie komponenty zo zostavy TORONTA.
Farba:
dub Wotan
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery:
šírka: 135 - 184 cm
hĺbka: 86 cm
výška: 77 cm
hrúbka materiálu korpus: 16 mm
Hmotnosť:
40,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 135 cm, 184 cm |
| HĹBKA | 86 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 40,5 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1,6 cm |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.





