- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Rozkladacia pohovka ASIA NEW
Rozkladacia pohovka ASIA NEW
Telefonická objednávka
Rozkladacia pohovka ASIA NEW výborne zapadne do študentských či obývacej izieb. Je potiahnutá látkou. Vďaka tomu, že je rozkladacia poskytuje dostatok miesta pre pohodlné spanie s plochou 120 x 194 cm. Praktický úložný priestor poslúži najmä vtedy, keď potrebujete odložiť prikrývky či vankúše.
Dodávaná je spolu s 2 malými vankúšikmi.
Farba:
tehlová / vzor
zlatá / vzor
hnedá / svetlohnedá
tyrkysová / čierna
Výber farby pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Rozmery:
šírka: 194 cm
výška: 95 cm
hĺbka: 86 cm
výška sedu: 45 cm
hĺbka sedu: 55 cm
Hmotnosť:
46,5 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 194 cm |
| HĹBKA | 86 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| HMOTNOSŤ | 46,5 kg |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 2x vankúš |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 57 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 3 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 120 x 194 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 194 cm |
| HĹBKA | 86 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| HMOTNOSŤ | 46,5 kg |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 2x vankúš |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 57 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 3 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 120 x 194 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Nástenná polička P-002 120 cm
Nástenná polička P-002 120 cm
Biela
Skladom
18.30 €
Buk
Skladom
18.30 €
Ořech
Skladom
18.30 €
Třešeň
Skladom
19.50 €
Čierna
Skladom
22.70 €
Zelená
Skladom
25 €
Sivá
Skladom
18.30 €
Bílá lesk
Skladom
22.70 €
Šedá lesk
Skladom
22.70 €
Dub
Skladom
18.30 €
Dub sonoma
Skladom
18.30 €
Dub sonoma tmavý
Skladom
18.30 €
Staré drevo
Skladom
18.30 €
















