- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Rozkladacia pohovka BROTEÁS Dekorhome
Rozkladacia pohovka BROTEÁS Dekorhome
Telefonická objednávka
Štýlová a dizajnová pohovka BROTEÁS očarí každú návštevu. Pohovka je v retro štýle s prvkami art-deco.
Pohovka je čalúnená buď zamatovou látkou alebo štruktúrovanou látkou v štyroch farebných variantoch: ružová, smaragdová, modrá a sivá. Stojí na kovových nohách vo farbe ružového zlata. Sedačka je pýši praktickou funkciou rozkladu.
Farba:
ružová
smaragdová
modrá
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 210 cm
hĺbka: 82 cm
výška: 86 cm
šírka sedu: 179 cm
hĺbka sedu: 52 cm
výška sedu: 42 cm
výška chrbtovej opierky: cm
výška podrúčiek: 60 cm
výška nožičiek: 20 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Retro, Moderný |
| ŠÍRKA | 210 cm |
| HĹBKA | 82 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 179 cm |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 45 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Konferenčný stolík XANTHOS Dekorhome
Konferenčný stolík XANTHOS Dekorhome
Dub
Odoslanie do 14 dní
396.10 €
Sheeshamové drevo
Nie je skladom
228 €
Konferenčný stolík ESUS 80 cm Dekorhome
Konferenčný stolík ESUS 80 cm Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Měděná
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Konferenčný stolík PALLAS Dekorhome
Kreslo DIKÉ Dekorhome
Koberec TIANNA
Koberec STELLAN
Dekoračná socha rybka TEJE 35 cm Dekorhome
Dekoračná socha rybka TEJE 35 cm Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
115.90 €
Červená
Odoslanie do 14 dní
115.90 €
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
115.90 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
115.90 €















