- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Rozkladacia sedacia súprava LIVIO
Rozkladacia sedacia súprava LIVIO
Telefonická objednávka
Pokiaľ hľadáte nábytok, ktorý bude priestranný, pohodlný a zároveň bude mať takú konštrukciu, aby počas odpočinku chránil Vašu chrbticu, je rohová sedacia súprava LIVIO tou najlepšou voľbou.
Klasická jednoduchá konštrukcia zaručuje pevnosť nábytku, vhodne profilované operadlá a stabilné sedadlá z bonnellových pružín a odolné PUR peny T25 sa neprepadajú pod vplyvom hmotnosti tela a zaručujú dlhú životnosť.
Výsuvná spodná časť a sklopné operadlo je preverený a pohodlný spôsob rozkladania. Po rozložení získate plochu na spanie s rozmermi 195x125 cm a tiež objemný úložný priestor na lôžkoviny.
Farba:
sivá (Sawana 05 / Soft 17 - ekokoža)
Materiál:
látka (100% Polyester) / ekokoža / drevo / pena
Rozmery:
šírka: 237 cm
hĺbka: 150 cm
výška: 90 cm
šírka sedu: 195 cm
hĺbka sedu: 57 cm
výška sedu: 40 cm
plocha na spanie: 195 x 125 cm
Orientácia pohovky:
univerzálna
Celková nosnosť:
270 kg
Montáž:
Sedačka môže byť doručená už z väčšej časti zmontovaná. Preto odporúčame, aby ste pred montážou starostlivo zmerali nielen miesto, kde má byť umiestnená, ale aj šírka dverí. V prípade potreby ohledně montáže konkrétnej sedačky nás neváhajte kontaktovať.
| FARBA |
|
|---|---|
| POŤAHOVÝ MATERIÁL |
|
| ŠTÝL | Moderný, Jednoduchý, Detský, Junior |
| ŠÍRKA | 237 cm |
| HĹBKA | 150 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| NOSNOSŤ | 270 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Pena |
| ŠÍRKA SEDU | 195 cm |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| POŤAHOVÝ MATERIÁL |
|
| ŠTÝL | Moderný, Jednoduchý, Detský, Junior |
| ŠÍRKA | 237 cm |
| HĹBKA | 150 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| NOSNOSŤ | 270 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Pena |
| ŠÍRKA SEDU | 195 cm |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Konferenčný stolík 2 ks ATALANTA Dekorhome
Konferenčný stolík 2 ks ATALANTA Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
77.10 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
77.10 €
Černý mramor
Odoslanie do 14 dní
68.50 €
Koberec VENVET Dekorhome
Koberec VENVET Dekorhome
Šedá / béžová
Nie je skladom
293.90 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
292.60 €


